3 poháry: Hojnost, oslava

Karta je oslavou hojnosti, přátelství, spolupráce a sounáležitosti. Překypuje radostí a vybízí k veselí a radovánkám. Připomíná, že nikdo není na světě úplně sám, stačí otevřít oči a někdy taky pusu. Možná neproudí dost radostných energií tam, kde bychom si přáli nebo čekali, ale nic nebrání tomu, abychom nějaká nová vrátka vztahů otevřeli a příjemné proudění aktivizovali.

Karta nabádá k pozitivnímu přístupu k životu. Pozitivní přístup neznamená hloupost ani slepotu. Jen pomáhá nedělat předčasně definitivní závěry, neházet flintu do žita a místo planého zoufání nad problémy vybízí hledat i málo pravděpodobné, ale konstruktivní cesty z problémů ven. Je lepší křičet o pomoc než se topit v sebelítosti.

A právě tenhle týden je ideální pro posílení sociálních vazeb na mnoha úrovních, od rodinných setkání u svátečního stolu přes bujaré pitky až k náhodným setkáním na ulici či v dopravních prostředcích. Karta radí vylézt z bezpečnostních bublin a uvolněně komunikovat, klidně i s neznámými lidmi.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 1.4.2018

Do obrazové přílohy jsem vybrala karty z tarotů: Crowley, Druidů, Rider-Waite a Whimsical.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s