10 pohárů: Nasycení, úspěch

Laskavé pohárové proudění z minulého týdne bude pokračovat a ještě se o něco může rozhojnit. Někde to bude výskot do kosmických výšin, jinde vytryskne proud radosti a štěstí z nečekaných sklepení a někde se prostě rozlije do šířky stávající proud. Ale stále se bavíme o radosti, příjemném chvění, oslavách přátelství a úspěchů.

Karta připomíná, že harmonický celek nejčastěji vzniká spojením různorodých komponent. Síla takového systému není v matematickém součtu sil jednotlivců, ale v diverzifikaci kvalit a ochotě své unikátní kvality sdílet. Nepohrdejme těmi, které považujeme za slabé, protože i oni nás mohou obohatit, pokud se jim upřímně otevřeme.

V některých tarotech se pohárové desítce přezdívá „šťastná rodina“, protože je prototypem popsané souhry rozdílností. Vzdává hold obyčejné pohodě domácího krbu a každodenní pospolitosti. Připomíná, že úspěch jednotlivce obvykle vzniká na zádech těch, kteří u výsledku nejsou vidět. A žádný lesk a sláva by nás neměly zaslepit tak moc, abychom na tuto základní pravdu zapomněli.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 8.4.2018

Do obrazové přílohy jsem vybrala karty z tarotů: Crowley, Swedish Witch, Ramses a Legacy.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s