XVII Hvězda

Pravda a naděje, to jsou klíčová slova k této důležité kartě. Rozšiřuje naši perspektivu vidění, přináší nadhled a souvislosti Universa. Pokud jsme příliš zanořeni v hlubinách smutku či negace, dostaneme příležitost uvidět světlo na konci tunelu. Kdo se dlouhodobě potýká s nějakou nepříjemností nebo nepřízní osudu, potká svou šanci na zázrak.

Aby se něco mohlo v našem životě změnit, obvykle musíme starou situaci uvidět novýma očima. Připustit změnu postoje, prohlédnout závojem klamu a říznout do nepříjemných pravd. Hvězda je jako zrcadlo bez předsudků, pomáhá uvidět čistou pravdu v hlubinách duše a rozbít obrazy nefunkčních polopravd. A někdo či něco nám takové zrcadlo tento týden nastaví.

Hvězda je šance a dar. Nejlépe poslouží tomu, kdo se jí otevře upřímně a bez postranních úmyslů. A to platí i pro samozvané spasitele, kteří se za Hvězdou rádi skrývají a mohou se pokusit čisté světlo zneužít. Pozor na mámení falešných hvězd. Většinou je poznáte podle výřečnosti a velkých gest. Skutečná Hvězda volá tiše a vytrvale přímou linkou do srdce.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 15.4.2018

Do obrazové přílohy jsem vybrala karty z tarotů: Crowley, Gill, Aura-Soma a Hudes.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s