XIX Slunce

Slunce je kartou nového začátku a ten může startovat vnější událostí stejně jako změnou vnitřního postoje. To druhé bývá pracnější, ale nemusíme se tolik spoléhat na štěstí. Slunce pomáhá prozářit místa, na která jsme dříve nedohlédli a nebo dohlédnout nechtěli. Udržet oči zavřené a nevidět příležitost je teď už jen pro výjimečně zatvrzelé.

Slunce vybízí k uvolnění a radosti z maličkostí, povolena je drobná rebelie a lehké záškoláctví. Ochutnat s mírou zakázané ovoce neznamená tragédii. Je to lepší než strávit život v pozoru a neustálých obavách, jestli děláme všechno správně.

Slunce nás učí střídat dvě důležité polohy a nepodcenit ani jednu z nich. Tou první je být středem událostí, nést s hlavou vztyčenou pozornost i důsledky. Nebát se být Sluncem ve vlastním vesmíru a znát jeho hranice.

Ve vesmírech ostatních lidí sehráváme roli některé z planet, které jsou soustředěny kolem jejich vlastního Slunce. Karta nám pomáhá docenit vlastní roli v životech jiných lidí aniž bychom aspirovali na jejich vůdce.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 29.4.2018

Do obrazové přílohy jsem vybrala karty z tarotů: Crowley, Swedish Witch, Rider-Waite a Universal Fantasy.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s