X Kolo štěstí

S kartou přichází příležitost, kterou můžeme uchopit a dále rozvinout. Sice ta příležitost nezazvoní u dveří ani nám ji nikdo nepřinese na stříbrném podnose, ale rozhodně je vzduchu něco, co může přinést obrat k lepšímu. Bude to chtít postřeh, úsilí, zručnost a především odhodlání příležitost chytit a nepustit. Rozhodně se vyplatí rozhlížet a spekulovat, co by se nám mohlo hodit, i kdyby to byl jen nápad a inspirace.

Karta je ochotná přihrát štěstí těm, kteří se vykloní ze svého kruhu bezpečí a natáhnou ruku po tom, nač dříve nedosáhli. Vynalézavost a drzá odvaha jsou tento týden nespornou výhodou, na pokoušení osudu je nejlepší čas.

Fyzikální zákony však varují, že čím dále od středu se pohybujeme, tím větší odstředivá síla na nás působí. Pokud se nám zdá, že události našeho života mají větší spád než sneseme, měli bychom zamířit blíže vlastnímu středu a tam nabrat nové síly. Pokud se nám život naopak jeví trochu nudný, je načase poposednout na kolotoči od středu dál a okusit kouzlo neznámého, chytit čerstvý vítr do plachet. Karta se pokusí zbořit některý ze stereotypů, ať se budeme bránit sebevíc.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 6.5.2018 

Do obrazové přílohy jsem vybrala karty z tarotů: Crowley, Aura-Soma, Universal Goddess a Tarot of the Master.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s