Eso disků

Karta říká, že právě teď máme v rukou zárodek budoucí prosperity. Jako všechna semínka má zatím zanedbatelnou velikost a měli bychom si dát pozor, abychom ho z nevědomosti nebo přílišné horlivosti nesmetli do odpadků. Určitě se tento týden vyplatí dlouho zvažovat než něco opravdu zavrhneme.

Karta může také představovat nějakou naši dovednost, kterou jsme léta nepoužili a teď by se hodilo ji oprášit a třeba i mírně modifikovat. Dokonce by nám tahle dovednost mohla v budoucnu přinést zisk nebo zlepšit kvalitu našeho života. S velkou pravděpodobností je to něco, nad čím bychom mávli rukou jako nad banalitou a slovem dovednost to vůbec neoznačili.

Je to jako s věcmi, které se doma hromadí aniž by je někdo použil. Dokud to tak necháme, je to důvod k frustraci. Ale můžeme je taky posbírat a nabídnout někomu, kdo je ocení a využije.

Výzvou týdne je objevit a pojmenovat dovednosti, které nedoceňujeme nebo dost nepoužíváme. Hoďme to na papír, ať se má naše eso disků od čeho odrazit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 1.7.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala karty z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Walking the Wild Spirit a Universal Goddess.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s