Král holí

Zápal v srdci, touha osedlat divokého koně a vyrazit na steč, to je hlavní téma týdne. Vzít si na cestu jen lehkou zbroj – aby chránila, ale nezpomalovala. Rychlost a nespoutanost, možná trochu vabank. Už dlouho v sobě rozumem spoutáváme něco, po čem bytostně prahneme a ten vnitřní boj už konzumuje více síly než kolik bychom potřebovali na likvidaci případných škod.

Jestli jít po hlavě do nějakého nerozumu, tak proč ne právě teď. Uspokojit své dávné tužby a překročit hranice bezpečné zóny. Jít do rizika a nechat stoupnout adrenalin, k tomu nás král ohně svým příkladem vybízí.

Je to spalující žár bez jistoty přežití, tahle zkušenost nás určitě změní a možná toho se bojíme nejvíc.

Karta říká, že jakýkoli nerozum vedený vnitřní vášní je aktuálně prostředek na zbavení zátěže, kterou mylně považujeme za jistotu. Teprve až ty pofiderní jistoty shoří na popel, náš vnitřní Fénix rozepne křídla a hrdě ukáže světu co v něm všechno je. A možná to budou věci ze seznamu, který byl tématem minulého týdne. Tak na steč!

Karta byla vytažena dne 8.7.2018 z tarotové sady Crowley a do přílohy jsem použila obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze, Sage a Swedish Witch.

Reklamy

1 komentář: „Král holí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s