I Mág

Někdy je pro mě Mág obdivuhodným kouzelníkem a někdy jen pouličním kejklířem, který lacinými triky odvádí pozornost lidí, aby mohli být komplicem oloupeni. A dnes se stále vracím k té druhé poloze, jako bych měla přinést výstrahu k větší opatrnosti. Někdo si s námi bude chtít hrát na slepou bábu, šikovně zmást naše smysly a s úsměvem na rtech nám pak podrazit nohy.

Karta říká, abychom byli ve střehu, ale zároveň nás poťouchle navádí, abychom vraceli stejnou mincí. Abychom na nic nedávali jednoznačné odpovědi, balancovali na hraně a matoucím vtipkováním zahnali nenápadně podvodníka na ústup. Skrýt se před Kejklířem do mlhy, to je rada karet.

Pokud bychom Kejklíře chtěli vyzvat na souboj a veřejně odhalit jeho triky, tvrdě narazíme. On je ve svém oboru mistr a svá kouzla dokáže libovolně řetězit. Odhalíme jedno a sto dalších zůstane bezpečně skryto.

Tento týden je výzvou jak přechytračit chytráka. Stát se neviditelným a podceňovaným a vyhrát v naprosté tichosti.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 29.7.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Steampunk, Hudes a Kosmický.

1 komentář: „I Mág

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s