Královna holí

Dáma na obrázku představuje ženskou autoritu a s tím i naši schopnost řídit události vlastního života rázně a s nadhledem. Karta říká, abychom se nenechali ničím a nikým vytočit. Malichernosti mají zůstat na podlaze, aby neodváděly naši pozornost od skutečného vladaření.

Stejně tak si máme dobře rozmyslet, kde leží hranice našeho království. Jakákoli intervence za touto hranicí je vpád na cizí území se všemi důsledky. Bohulibé úmysly ani ochota cizinců přijmout naše verdikty na základním faktu nic nemění. Ohnivá královna posiluje mocenské postavení a často i před sebou to skrývá za přirozenou touhu pomáhat.

Většina ohnivých královen má někde uvnitř svého panství máslo na hlavě a místo aby tam zjednala nápravu, fušuje do vladaření jiným. Ať už tomu říká jakkoli.

Karta týdne vyzývá, abychom napřeli své síly na vyřešení toho, co už dlouho odkládáme a co je bez debat naše. Za spoustou výmluv leží v koutě cosi, co už mohlo být dávno hotové a teď to křičí o dokončení. Pojďme na to!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 5.8.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Mýtický a Universal Fantasy.


Obecnou charakteristiku postavy královny holí najdete v mé Školičce tarotu:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s