2 meče: Mír

Karta říká, abychom na chvíli složili zbraně a posečkali dalšího vývoje někde v závětří, nekuli pikle, neplánovali a nedomýšleli jak a co se může stát. I kdybychom netrpělivostí přešlapovali a byli jako na jehlách, strategicky není vhodný čas zasáhnout do děje.

Naopak týden přeje pozvolnému odlivu špatných nálad a negativních myšlenek, vnitřnímu usebrání a znovunalezení vlastního středu. Co nejvíc se odpoutat od vnějších vlivů a zaměřit pozornost na harmonizaci všeho, co se nám v poslední době nepříjemně rozkolísalo. Můžeme si to představit jako pomyslnou uzávěrku a nadechnutí před další etapou.

Možná pocítíme tlak učinit důležité rozhodnutí, ale karta jednoznačně doporučuje vzít si čas na rozmyšlenou. Ještě o něco víc bychom se měli držet zpátky, pokud ucítíme nutkání druhé zachraňovat a nebo jim radou či skutkem svévolně pomáhat. Teď je čas poskytnout milovaným klid a prostor pro jejich vlastní chyby. My zatím můžeme zpytovat ty svoje.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 26.8.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Steampunk, Swedish Witch a Gentry Smith.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s