8 holí: Rychlost

Jestliže měl minulý týden pozvolnou energii, aktuálně karta oznamuje netrpělivost a tak trochu chaos. Honem, honem, hlavně ať už máme ty první změnové krůčky za sebou a přehoupneme se co nejrychleji na nový břeh. Od léta do podzimu, od prázdnin do školního roku. Chceme co nejrychleji zaplout do nového řádu a nedopřát si přechodové období, přestože právě to bychom ze všeho nejvíc potřebovali.

Kromě vnitřního puzení udělat rychlá rozhodnutí budeme pociťovat stejný tlak zvenčí. Jakoby nám visel nad hlavou Damoklův meč a někdo nám stále našeptával, že pokud se nerozhodneme hned, jiní nás předběhnou a na nás nic nezbude. K ohnivé osmičce mi však vypadla další karta, která jasně říká, že pohyb vpřed je žádoucí, ale nesmí být ušitý horkou jehlou.

Tento týden máme svá rozhodnutí a činy dělat tak, abychom si za nimi dokázali pevně stát a nemohlo je nic v další vteřině zpochybnit. Neznamená to přešlapovat na místě a čekat až zahřmí, ale o všem přemýšlet v dlouhodobé perspektivě. Dělat drobné, ale smělé krůčky ve směru, kterým nás táhne srdce.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 2.9.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Swedish Witch a Old Path.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s