Král disků

To je pěkně tvrdohlavý exemplář! Jestliže si něco umane, tak s ním nepohne ani stádo volů. Proti námitkám je obrněn, ale nestojí opodál a sám přiloží ruku k dílu. Je tvrdý na druhé stejně jako na sebe. Takového krále můžeme v týdnu potkat a nebo se jím sami stát.

Karta říká, že v popředí zájmu budou peníze a záležitosti hmotné podstaty jako je majetek, úroda, fyzická kondice a naše zdraví. Nenechme si nic nakukat, teď je čas řídit se selským rozumem. Při obchodním jednání je na místě opatrnost a důkladné zvažování.

Tělo si řekne o nějaký druh pozvolného cvičení. Mohou to být procházky v přírodě, mírné posilování zad, uvolnění krční páteře a nebo hloubková masáž. Nic dramaticky aerobního, pokud na to už nejsme zvyklí.

Král disků je také o hospodaření, zejména o šetření na horší časy. Nezaškodí zkontrolovat zásoby a případně se zamyslet nad nějakým druhem spoření.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 9.9.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Röhrig a Swedish Witch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s