VI Milenci

Karta přináší na výsluní téma vztahů, budeme tlačeni k přehodnocení jejich významu v našich životech. Některé vztahy patrně zanedbáváme a potřebují oprášit, jiným naopak věnujeme drahocennou pozornost a očekávání, která nemohou být nikdy naplněna, ale přesto si to odmítáme přiznat. Karta přichází s výzvou na upřímnou a pravdivou inventuru.

Odříznutí nefunkčního uvolní spoustu energie pro vše co má životaschopný potenciál. Přestat žebrat o nemožné znamená vykašlat se na vlastní pýchu, otevřít srdce a docenit kouzlo možného.

Karta také připomíná důležitost zachování protikladů ve vztahu. Přirozená touha Ega druhé vlastnit a nebo je měnit k obrazu svému bývá začátkem nepěkných konců. Není vůbec snadné si takové tendence přiznat, ale proč to nezkusit? Odměnou může být kultivace vztahu, který se zdál zaseknutý a na odpis. Nemluvě o znovuobjevené schopnosti milovat velkoryse a celým srdcem.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 16.9.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Gill a Swedish Witch.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s