Eso mečů

Jako blesk z čistého nebe přichází nový nápad. Může nás osvítit něco zbrusu nového a nebo jen uvidíme nový aspekt starého. Každopádně se vyplatí být ve střehu, protože karta přináší nápady jako elektrické výboje. Není to nic k čemu bychom si mohli uvařit kafe a dlouze u toho rozjímat. Opona se roztrhne na pár vteřin a pak zase všechno pohltí temnota.

Ten sotva polapitelný okamžik může být velice zlomový, jednoznačně vede k novému začátku. A my máme na vybranou co udělat. Buď tomu osvícení důvěřovat a protáhnout se do nové dimenze třeba i klíčovou dírkou, a nebo stát na místě a vyčkávat nového zablesknutí. To nové je příležitost a chytit ji včas za pačesy znamená jednat impulsivně a důvěřovat mihotavým zábleskům bez důkazního řízení.

Zúročit eso mečů nelze bez ochoty následovat nejasné signály, bez důvěry ve šťastné konce kombinované s důvěrou ve vlastní schopnosti. Eso mečů je maják, který nám pomůže proplout kolem zrádných útesů, ale řídit loď musíme sami.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 7.10.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Vision quest, Gentrysmith a Sidhe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s