Princ holí

Jestli něco v minulém týdnu bolelo či stagnovalo, můžeme se těšit na příliv energie, který nám pomůže hnout se konečně z místa.

Činorodou energii budeme cítit v celém těle, ale především nás budou nedočkavostí svrbět dlaně. Jen si do nich plivnout a s chutí se vrhnout do díla. Žádná překážka nebude dost velká, aby mohla tuhle budovatelskou touhu ohrozit. Pokud hlava nedodá svrbícím dlaním náměty, může se to puzení změnit v destrukci. Energie přijde shůry, ale zaměřit ji musíme sami. Nečinnost nepadá do úvahy.

Pozor i na opačný extrém, totiž že budeme hýřit milionem nápadů, ale promrháme spoustu energie na výběrové řízení a většinu nápadů zavrhneme před prvním náznakem realizace. Teď nejde o to vybrat nejlepší projekt, teď se máme především pohnout z místa a nechat kolečka, aby do sebe začala zapadat až za pochodu. Změnit směr je energeticky méně náročné než uvést těleso do pohybu. Zvláště pokud se minulý týden brodilo ruinami desítky mečů. První nápad je stejně dobrý jako ten desátý, vzhůru k jeho naplnění!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 21.10.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Gill a Whimsical.


Obecnou charakteristiku postavy prince holí najdete v mé Školičce tarotu:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s