9 holí: Síla

Karta představuje sílu, kterou je potřeba zaměřit v souladu s vnitřní touhou srdce. V opačném případě se energie zablokuje a veškeré naše snažení bude vypadat jako jízda v autě se zataženou ruční brzdou. Přískoky vpřed za cenu rychlé devastace drahocenného zařízení.

Vyplatí se tedy na krátkou chvíli zastavit a dobře si přečíst údaje v navigaci. Kam se to vlastně řítím? Ženu se kam chci, kam musím nebo kam si myslím, že bych měla? Mezi tím je veliký rozdíl a každý máme vyznačené zastávky ve všech zmíněných oblastech.

A teď je čas ty cílové stanice pojmenovat a taky si bez příkras uvědomit pravdivé motivace, které nás k nim vedou. Je v pořádku, když se ty motivace různí. Stejně jako je přirozené, že následovat své tužby vyžaduje tu a tam zaplatit nějakou daň.

Jakmile odvedeme analytickou práci, přichází karta týdne, aby pomohla optimalizovat naši jízdu s ohledem na stav vozidla. Je to takové ladění, které není radno podceňovat, ale není třeba se ho bát.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 28.10.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Fairy Tale od Lisy Hunt, Legacy a Deviant Moon.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s