6 pohárů: Rozkoš

Týden jak stvořený pro uspokojení tajných choutek na hranici zakázaného ovoce. Nemusíme všemu podlehnout a dotáhnout to do úplného konce, ale přišel čas upřímně takové choutky nebo sny vytáhnout z hlubin duše na povrch a tam je pojmenovat. Bez falešného moralizování a raději víc než míň.

Je důležité nezaplašit myšlenku před úplným rozvinutím. Naopak si pohrávejte s detaily toho, co máte strach nebo zábranu uskutečnit, jakkoli bizardní vám to v té chvíli bude připadat. Ve velké hromadě balastu se objeví klíč k něčemu, co nám právem náleží, ale co jsme kdysi omylem nebo pod tlakem vytřídili do odpadu. A teď nám to zoufale chybí, i když si třeba namlouváme opak.

Motivací ke špatnému rozhodnutí mohla být celá řada. Přijali jsme za své že na něco nemáme, že se to pro nás nehodí nebo že by to dokonce byla ostuda pro celou rodinu. Ale ve většině případů není podstatné motivaci stopovat. Důležitější je najít v odpadcích zahozený poklad a začít o něj pečovat.

Karta říká, že poklad tam určitě je. Některý s větším a jiný s menším maskováním. Zasvítí ze vší té špíny až si dostatečně umažeme ruce, ne dřív. A teprve pod dalšími vrstvami leží i návod na jeho použití. Tak vzhůru do dolů! 👣

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 18.11.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Legacy a Waking the wild spirit.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s