4 hole: Uskutečnění

Karta je symbolem pro dokončování, dotahování věcí do úspěšného finále. Přeje pracovitosti i zábavě po dobře odvedené práci. Nesnáší ale otevřené konce a tak nás bude pronásledovat neklid, pokud bychom chtěli to důležité zamést pod koberec.

Karta rovněž souvisí s tématem domova a pospolitosti rodiny. Každý bude na svůj vlastní způsob tlačen okolnostmi, aby se nadstandardně podílel na zútulnění domácího krbu a rodinné pohody. Skoro to vypadá, že energie karty aktuálně souvisí s adventem.

Obvykle říkám, že čtyřka je hranaté číslo. Ale čtyřku holí vnímám jako kruh – symbol jednoty a vzájemného propojení. Už jsem zmínila aspekty pracovní a rodinné. Ale kruhová může být i obrana. Karta velí k obezřetnosti – máme postavit pomyslné stráže kolem všeho, na čem nám záleží. Nemusí řinčet zbraněmi a děsit poctivé pocestné, ale dohlížet na hladký chod věcí ano. Někdo by si mohl chtít lacino přilepšit, pokud bychom se okázale opájeli štěstím a zapomněli se přiměřeně chránit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 16.12.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Keltský a Keltských draků.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s