4 hole: Dokončení

Opakuje se nám karta z předminulého týdne, tentokrát byla ze dna balíčku podpořena diskovým princem, který na svém voze přiváží zralou setbu. Něco končí a rozhodně to stojí za oslavu, i kdyby na valníku bylo mezi krásnými semeny i pár nepodařených nebo nahnilých.

S podobnou bilancí se možná ohlížíme za uplynulým rokem a stejně jako ten diskový princ doufáme, že úroda příštího roku se parádně vydaří! Jenom doufat ale nestačí. Karta týdne říká, že se máme soustředit na spolupráci, nikoli na soutěžení. Nemáme rozvíjet plošně stejné dovednosti, ale naopak kombinovat různorodost a té si také mnohem více považovat. Je to jako varování, že jednolitost vede k degeneraci výsledků.

Čtyřka holí nás obrací k teplu domova, protože tam všechno končí i začíná. Nemáme zapomenout do těchto kamen pravidelně přikládat, abychom neztratili místo, kde nám blízcí pofoukají bolest, kterou tu a tam potká každý z nás. V domácím krbu se topí láskou, tolerancí a odpuštěním. A přesně to nám přeji všem do nového roku!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 30.12.2018 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze, Old path a Rider-Waite.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s