3 hole: Rozcestí

Někdy máme sklon rozškrábat do krve co nás svědí a tím znesnadnit hojení. Doprovodné karty popisují hluboká emocionální zranění, která už dávno není nutné škrábat, ale nám to prostě nedá. Možná je to zvyk, možná se tím snažíme obhájit nebo udržet pozornost. Ať je důvodem cokoli, trojka holí říká, že je nejvyšší čas udělat tomu bez dalších cavyků pápá a jednoduše jít dál. Pokud možno bez toho, že budeme svá předsevzetí mohutně deklarovat.

Zapomeňme na křivdy, kterých se na nás druzí dopustili, zvláště když jimi logicky zdůvodňujeme, proč se nám teď děje to či ono nebo proč se nám něco nedaří. Zkusme místo toho hledat nové cesty, kterými prosadit své sny a přání. Trojka holí je přesně to místo, kde můžeme staré odložit a pustit se do nového.

Proaktivní přístup zároveň zmenší riziko, že budeme obviněni z falešného svatouškovství a nebo z toho, že jako kolovrátek hrajeme na strunu oběti. Trojka holí je branou, která učí rozpoznávat masku ctnosti od ctnosti jako takové. A vždycky míň bolí, když na to přijdeme sebereflexí než veřejným zostuzením.

Přeji nám všem dost sil a odvahy k brutální upřímnosti.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 6.1.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal fantasy, Crystal visions a Keltský.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s