Královna holí

Ohnivá královna je dáma, ze které vyzařuje autorita na sto honů. Ona by to ani jinak nepřipustila. Dává si pozor, aby na ramenou důstojně nesla zodpovědnost, ale často tím jen zakrývá svou vlastní zranitelnost. Neumí přijímat pomoc ani v náznaku, raději totéž nabízí druhým.

Ze všech těchto důvodů může královna holí vypadat sice schopně, ale také povýšeně nebo dokonce arogantně. Ne že by ji to nemrzelo. Ale je to pro ni mnohem přijatelnější, než kdyby si někdo jen na vteřinu pomyslel, že je slabá nebo neschopná.

Tento týden se pokusme nahlédnout pod krycí skořápku takových královen v našem okolí. Možná se cítíme jejich chováním dotčeni a naše ego je odsoudilo dřív než jsme je opravdu poznali. Královna holí má totiž vřelé a ochranářské srdce, jen je obalené štíty nedůvěry a podezírání.

A pokud se snad sami v královně holí poznáváme, tento týden můžeme aktivně pracovat právě na důvěře k sobě i druhým, a zejména pak na redukci zbytnělé prevence.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 13.1.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Gill a Legacy.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s