Král pohárů

Zdá se, že tento týden bude ve znamení rodiny a vztahů, protože pohárový král pádí na svém koni s otevřeným srdcem. Přináší sebezpytování a touhu k urovnání nevyřešených sporů.  Tu a tam si dopomáhá úplatečkem, aby rozpustil zatvrzelost uraženého ega na druhé straně.

Zkusme si takového krále aspoň vyslechnout, pokud ještě nejsme připraveni mírovou ratolest ze srdce přijmout. Oceňme kuráž, která je k takovému kroku potřeba, a nenechme pýchu, aby se rochnila v pocitech zadostiučinění a zneužívala zranitelnost prosícího.

Přijmout omluvu a nebo ji poskytnout neznamená vygumovat minulost a naskočit do stejného rychlíku v místě, kde byla kdysi poškozena trať. Je to jen důstojný způsob jak zahojit staré šrámy, aby nás v budoucnu nepřepadly ze zálohy nebo neoslabily naši schopnost milovat.

Žádat odpuštění je akt pokory i odvahy a má velký smysl i tenkrát, když není protistranou vyslyšen. Jde-li však naše žádost z hloubi srdce, zcela jistě ji zaznamenají tam nahoře a pomohou ji vyřídit. Klíčovým slovem týdne je promiň.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 27.1.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze, Gill a Röhrig.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s