XVIII Luna

Z minulého týdne pokračuje dominantní téma rodiny, specificky vše co je ženské podstaty – mateřství, vztah k matce nebo ženské autoritě, vztah k ženskému tělu a sexualitě, zatížení rodové linie z ženské strany a podobně.

Skrze drobné události můžeme zčista jasna pochopit souvislosti, které se dosud skrývaly ve tmě. Luna je strážcem brány k našemu nevědomí a pomáhá tápajícím hledat a nacházet. Překážkou může být jen zatvrzelost, se kterou se obáváme uvidět staré novýma očima.

Luna zve do nejistých světů představ, mýtů a legend, kde se stírá hranice možného a pravdy vylézají na světlo v alegorických převlecích. Dopřejme prostor snům a neuchopitelným pocitům či vizím, nespěchejme ale s rychlou interpretací. Luna přináší svá poselství ve vrstvách a jen trpělivost pomůže složit jednotlivé střípky.

V souvislosti s kartou Luna dnes myslím na vykuřování pelyňkem (Artemisia vulgaris), které přináší ochranu a zároveň otevírá nebo zbystřuje naše mimosmyslové vnímání. I to je způsob jak si kartu týdne o něco více užít!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 3.2.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch, Sidhe a moje vlastní verze s lahvičkami Aura-Soma.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s