VI Milenci

Karta podtrhuje význam vztahů, kterými jsme na všech úrovních obklopeni – včetně těch, které bychom raději neměli. Naši osobnost však paradoxně formují především lidé, kteří nějak dráždí naše ego a nutí nás se vyvíjet a vymezit. A tak zkusme pro změnu alespoň v duchu vzdát hold lidem, které považujeme za osinu v zadku, protože i díky nim jsme tím kým jsme.

Prvoplánově karta pochopitelně mluví o přitažlivosti, hledání a potkávání zajímavých příležitostí na poli lásky mezi mužem a ženou. Pobízí k jemně aktivnímu přístupu, protože čekání na zázrak se historicky neprokázalo být moc efektivní. Stačí trocha fantazie, odvaha a vnímavost k hranicím a potřebám vyvoleného protějšku.

Ve všedních vztazích karta doporučuje zapojit porozumění a srdce, nešťourat se tolik v minulosti, ale povznést se nad pocity ublížení, hledět vpřed a natáhnout most spolupráce mezi znesvářenými stranami. A hlavně si zamést před vlastním prahem.

Možná trochu překvapivě je karta i o nutnosti volby. Ve výkladech často předznamenává důležitá životní rozhodnutí, která nebude jednoduché učinit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 10.2.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Gill a Swedish Witch.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s