7 holí: Odvaha

Přišel čas koncentrovat svou energii na důležitý cíl a po hlavě se vrhnout do jeho naplnění bez ohledu na to, jestli si druzí klepou na čelo nebo nás ustrašený hlásek z nitra varuje, že ta ježibaba se nedá přeprat!

Na chvíli bude důležité dát na vedlejší kolej celou řadu drobných úkolů, jejichž plnění se zdá nevyhnutelné, ale ve skutečnosti jen efektivně odvádí naši pozornost a energii, abychom pochod za sny odložili na neurčito.

Každý v sobě má plamínek nenaplněné touhy, který někde na pozadí dlouhá léta plápolá. Buď o něm víme a hledíme do jeho světla se shovívavostí matky, která poslouchá brebentění malého dítěte, nebo jsme jeho existenci vytěsnili jako něco bláhového, co je v naší rozumné existenci bezpečnější zadusit.

Ať tak či onak, tenhle týden nahrává probuzení nebo přiživení plamínků vnitřní touhy, aby mohly převážit nad strachem a my se posunuli v životě o kus dál. Karta nám zároveň pomůže odlišit velikášské touhy Ega od skutečného puzení duše, které může paradoxně přinést mnohem větší uspokojení. Ten plamínek tam někde je!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 24.3.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze, Pohádkový od Lisy Hunt a Sidhe, který krásně navazuje na Eso mečů minulého týdne.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s