IX Poustevník

Karta radí udělat si přestávku a zkontrolovat aktuální nastavení života podle vnitřního barometru srdce a duše. Jen tak pro jistotu prověřit, jestli se neženeme za mrkvičkou, po které vlastně vůbec netoužíme, přestože jsme v její sladkost vlivem okolností uvěřili. Taková chvilka hluboké upřímnosti se sebou samým dokáže ušetřit spoustu promarněné energie.

Poustevník je mistr v naslouchání tomu, co se zdá být obyčejnými smysly nezachytitelné. Z vnitřních světů pak přináší inspiraci a světlo na další cestu. Komu se zdá taková disciplína příliš těžká, může použít prostředníky – cokoli co se nachází ve volné přírodě. Jít na osamělou procházku může v týdnu přinést nečekané plody.

Poustevník je také velmi skromný, houževnatý a nezdolný. Jeho pokora má sílu drakobijce, aniž by nutně musela disponovat fyzickými svaly. Je to spíš tichá síla vůle, která nemusí předvádět své ego. Týden může přinést zkoušky, ve které si takové schopnosti prověříme.

I proto je důležité zkontrolovat čemu věříme a po čem toužíme, falešné hodnoty a cíle v připravované zkoušce padnou. Naopak posílí vše co je pravdivé, i když je finální vítězství ještě daleko.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 31.3.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Aura-Soma, Druidů a Swedish witch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s