Královna mečů

Je na čase poodstoupit a podívat se na věci z nového úhlu, získat určitý nadhled. To nám umožní záležitost lépe promyslet, zapojit strategii a taktiku.

Karta zároveň říká, že i přímočaré věci mohou mít choulostivé pozadí. Nepříjemně snadno můžeme někoho urazit a stejně snadno se mohou druzí dotknout nás. Ve vzduchu je cítit epidemie potřeby kritizovat.

Dají se předpokládat iracionální reakce a nemá smysl pátrat po jejich příčinách. Něco jako bouřkové mraky, které jen potřebují vybít elektrický náboj a divadelně se blýsknout. Když už se to stane, je nejlepší zavřít oči, dobře se uzemnit a na malou chvíli se sám stát hromosvodem. Brát to jako hru a ne souboj o pravdu.

Rozhodně to vypadá jako velká výzva pro Ego. Zkusme se pro tento týden nebrat moc vážně a kartou navrhovaný odstup použít i tak, že se zasmějeme špatným vtipům na vlastní osobu a pak je bez dalšího hodíme za hlavu.

Když se v tom budeme pitvat, hledat skryté úmysly a spřádat teorie, kýženou úlevu nám to nepřinese. O naši pozornost a energii volají důležitější cíle.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 14.4.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Röhrig a Swedish witch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s