7 holí: Odvaha

Karta je výzvou, abychom vyburcovali svou hybnou sílu. Pokud to nejde po dobrém a motivace přes cukřík nefunguje, zdravě se naštvat je taky fajn. Na cokoli. Vlastně je to jen záminka, něco jako startovací kabely, abychom rozeběhli co opatrně stojí na místě.

Sedmička holí znamená vystoupení z komfortní zóny, situaci, kdy se v nás mísí vzrušení a strach. Probouzí se starodávné instinkty „bojuj nebo uteč“. Karta doporučuje posbírat odvahu a jít do střetů, i kdyby to mělo být proti přesile.

Ve skutečnosti nejde o vítězství, na to karta neposkytuje žádné záruky. Mnohem víc jde o to, abychom nezpohodlněli a přestali se bránit evoluci. V některé oblasti života jsme se až příliš opevnili proti změnám, zdánlivé jistoty nenápadně slábnou a degenerují. A právě to vystoupení z komfortní zóny dokáže životaschopnost toho či onoho důkladně prověřit. Chvilkové nepohodlí ukáže díry, které potřebují změnit nebo vyspravit.

A vždycky je snazší jít takové situaci dobrovolně naproti nebo ji dokonce iniciovat, než se tím nechat přepadnout ze zálohy. Tak odvahu do hrsti a vpřed.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 12.5.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Crystal visions, Mýtický a Japaridze.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s