Eso mečů

Karta je vždy zábleskem inspirace, jako když nás osvítí novátorská myšlenka, která může rozetnout vlekoucí problém. Potíž je v tom, že přichází bez varování rychlostí světla a stejně rychle se rozplyne. Na opakování nebo dodatečné důkazy se nemůžeme spolehnout.

Eso mečů je svého druhu zkouška víry. Jak moc dokážeme důvěřovat vlastní intuici a následovat vnitřní vedení? Ten prchavý záblesk řešení a moudrého vhledu nám může změnit život k lepšímu, ale bez víry ve vlastní schopnosti a odvahy vyrazit do neznáma se nic moc nestane.

Eso mečů je jako milostný návrh, který buď můžeme impulsivně přijmout včetně rizika, a nebo dál opatrně čekat na bytelnější a prověřené možnosti. Každý podle své povahy a situace.

Doprovodná karta upozorňuje, že tento týden eso mečů zasvítí na novou cestu hlavně těm, kteří se dlouhodobě utápějí v kolotoči slz, sebelítosti a sebetrýzně. Může také přinést osvícení do vztahů mezi rodiči a dětmi.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 19.5.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Severní stíny, Crystal visions a Zlatý úsvit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s