4 hole: Uskutečnění

Ohnivá čtyřka je pomyslnou zastávkou na akční stezce, je to karta dokončení etapy. Pokud jsme na cestě za dosažením svého cíle museli učinit těžká rozhodnutí nebo dokonce přišly nepříjemné ztráty, vítězná trofej nám pomůže prolitý pot a slzy vykompenzovat. Karta obecně doporučuje uvědomit si dosažené mety, chvilku si odpočinout a přestat se tolik utápět v problémech.

Jedním z důležitých aspektů karty je rodina. Měli bychom si v diáři aktivně vymezit prostor na příjemně strávený čas s rodinou a přáteli. Ve shonu všedních dnů na takové „tmelící“ samozřejmosti zapomínáme nebo jim nepřikládáme dost vysokou prioritu. Sklizeň za takové úsilí přichází se zpožděním, ale pak většinou stojí za to.

Doprovodná karta klade obecnější důraz na spolupráci, dává odvahu požádat o pomoc a neobracet se s takovou žádostí jen k těm, které považujeme za silnější nebo mocné. Naše hrdost a předsudky nám většinou brání vidět spoustu ochotných a schopných rukou. A právě s jejich pomocí dosáhneme svých cílů snáze a vítězný taneček budeme moci radostně sdílet.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 26.5.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Crystal visions, Ramses a Phantomwise.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s