4 disky: Moc

Náš rozlet bude v tomto týdnu trochu omezen, bude nutné se přizpůsobit něčemu, co není v naší moci ovlivnit. Může jít třeba jen o počasí, ale nemá smysl jít hlavou proti zdi. Tento týden je lepší sklopit uši a operativně přizpůsobit plány okolnostem.

Umění rozlišit kdy aktivně prosazovat svoji vůli  a kdy se pokorně sklonit před vyšší mocí se učíme se střídavými úspěchy po celý život. Karta příchod takové zkoušky oznamuje a tím zmírňuje případnou frustraci.

Karta rovněž říká, že se v nějaké oblasti života bráníme změnám. Hrajeme na jistotu, budujeme si kolem sebe tlusté zdi a skutečný život k nám může proudit jen po úzkém podacím mostě. Možná se nám zdá, že takovou kontrolou předcházíme bolesti a zranění, ale to se jen snažíme ošálit vlastní strach. Ne nadarmo se říká, že plot, který nás chrání, nás zároveň vězní.

Na kartu se dá nahlížet i jako na příliš velkou hromadu rutiny. Co původně pomáhalo, v tak hojném množství zdržuje. Nejvyšší čas udělat ve svých rutinách inventuru.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 2.6.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Keltský, Universal Goddess a Vision quest.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s