Královna disků

Karta říká, že máme v klidu setrvat na dosažených pozicích a nehnat se dál vpřed. A pokud by nás snad pálilo dobré bydlo, je dobré se ohlédnout přes rameno a uvědomit si překážky, které se nám dosud podařilo překonat. Ano, pár dní odpočinku si rozhodně zasloužíme!

Navíc teď je na místě spíše rozvaha a opatrné vyčkávání. Jako když lovec v úkrytu trpělivě čeká na kořist. Pozoruje, mapuje, spřádá plány a strategie. Zbrklost by mohla nepřítele vyplašit a dobrý výsledek totálně zhatit. Takže rozum do hrsti a našlapovat po špičkách.

Zemská královna často apeluje i na láskyplnou péči o tělo. V tropickém počasí by se dalo snadno její poselství přeložit jako „brát ohledy na své tělo“ – tedy zbytečně nepřepínat své síly a přizpůsobit denní režim extrémním podmínkám. A protože na obrázku královna odpočívá ve stínu oázy na šťavnatém ananasu, dopřejme si totéž.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 23.6.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Gill a Swedish witch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s