Princ pohárů

Karta představuje tvořivého člověka s mísou plnou emocí, které dovede probudit i u ostatních. Většinou to začne polehoučku a nenápadně, ale původní impuls se snadno nabaluje jako sněhová koule. Podle okolností se vír emocí může stočit do příjemné vášně stejně jako do bouře v negativních aspektech. Princ pohárů je totiž obdařen kouzlem, kterým čte naše zranitelná místa a dovede je šikovně rozpohybovat.

Princ pohárů má šarm a jiskru, provokuje i přitahuje zároveň. Ženy bez rozdílu věku vyhledávají jeho přítomnost a obvykle se cítí zvláštně polichoceny každým střípkem jeho přízně. Dokud si udrží zdravý rozum i odstup, pak je takový doping ega neškodný. Jenom pozor, abychom z takového střípku nezačaly spřádat fantazijní příběhy. Charismatický princ pohárů k tomu svádí, ale je to hodně nebezpečný risk.

Karta může ve výkladu znamenat i setkání s manipulací nebo emocionálním vydíráním. Než začneme na něco takového reagovat, je vždycky lepší se několikrát zhluboka nadechnout a vydechnout. Prokrvený mozek dokáže situaci lépe zvládnout.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 14.7.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Japaridze a Röhrig.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s