IX Poustevník

Karta nás vede do vnitřního světa k určitému sebezpytování, ke kterému nepotřebujeme žádné svědky. Přišel čas přiznat si pravdy, na které možná nejsme pyšní, ale jejich akceptace nás posune na životní pouti o velký kus vpřed.

Možná jsme dosud trvali na interpretaci faktů z minulosti tak, abychom ochránili vlastní důstojnost a vyhověli principům přežití. Nejde o lež, jen se pár střípků z mozaiky vytratilo a celkový obraz se vylepšil v náš prospěch. Poustevník říká, že dokud ty zatoulané kousky nevydolujeme z paměti a sami před sebou se s nimi nevyrovnáme, jsme v minulosti jednou nohou stále uvíznutí a tím si děláme teď a tady těžké něco, co by takové být vůbec nemuselo.

Karta rovněž slibuje, že o samotě můžeme dostat zajímavé nápady – zejména objevit příležitosti, o které třeba už dlouho zakopáváme, ale přesto je nevidíme. Ztišení hluku vnějšího světa dovolí promluvit duši a ukázat zřetelněji cestu dál a vpřed. Tenhle týden je dobré všímat si neobvyklých signálů a znamení.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 4.8.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Gnostic a Rider-Waite.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s