Eso holí

Karta představuje přirozený začátek nebo spíš zárodek začátku. Jako když na jaře začnou pučet stromy a přísliby nového života jsou ve vzduchu cítit, přestože se hmatatelně ještě nic nezelená. Atmosféra bude nabitá nervózním neklidem, ale není třeba se zbytečně obávat nebo panikařit. Naopak lze takovou situaci využít k nabuzení pro činnosti, do kterých se nám obvykle vůbec nechce.

Lze však předpokládat, že co tento týden začneme, bude obtížné hned dokončit. Nutkání pobíhat od jednoho k druhému může snižovat produktivitu, tak na sebe nemějme extra vysoké nároky. Kumuluje se v nás energie, která se chystá raketově vystřelit, ale ještě nezačalo finální odpočítávání. Na místě je shovívavá trpělivost, zvýšená koncentrace a opatrnost.

Můžeme mít tendenci dělat zbrklé úsudky a rozhodnutí, ke kterým není dost relevantních podkladů.

Místo tlačení na pilu je lepší tu ohnivou energii využít na pořádný mejdan nebo sportovní aktivitu s přáteli. Upustit páru a ještě se u toho pobavit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 18.8.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Arcus arcanum, Vision quest a Sidhe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s