5 disků: Obavy, soužení

Možná se nedaří všechno podle našich nejlepších představ, možná jen vidíme věci černější než ve skutečnosti jsou. Snažíme se řídit něco, co se našemu řízení nechce poddat, protože to potřebuje vlastní tempo. Nechceme slevit ze svých očekávání a nároků a nedochází nám, že třeba znásilňujeme přírodní zákony a přirozenou rovnováhu života. Můžeme získat mnohem víc, když nebudeme tak urputně očekávat naplnění rovnic, podle kterých o své výsledky usilujeme.

Karta je také o zamrzlé komunikaci. Co jsme odřízli a proč? Často se obáváme soudů ostatních lidí, ale sami soudíme o sto šest. Jen tomu tak neříkáme. A málokdy si přiznáváme pýchu, se kterou k jiným přistupujeme. Z toho či onoho důvodu se cítíme lepší než oni, ale zároveň si hýčkáme zranění, která nám dotyční údajně způsobili. A právě to se může stát bariérou, za kterou se nemůže prodrat hojnost a zdraví.

Je důležité neztratit naději a víru v sebe sama, pořádně se nadechnout a odrazit ode dna. Pak už bude jenom líp! Jeden z tarotů v souvislosti s touto kartou připomíná pohádku O ošklivém káčátku. Sice trpělo, ale nakonec se z něj vyklubala labuť!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 25.8.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Crystal visions a Herbal, na kterém je pěkně znázorněn hořký, ale léčivý pelyněk.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s