3 disky: Dílo

Skončily prázdniny a tradiční čas dovolených, přichází období rutiny a všední  práce. Někdy chvíli trvá, než oběma nohama zpátky nasedneme do vlaku povinností, zejména pokud máme zodpovědnost za totéž u dětí.

Je důležité nic nehrotit a nesnažit se přepnout z nuly na sto za jediný den. Větších výsledků dosáhneme s trpělivostí, klidem, ale neochvějnou důsledností.

Karta rovněž vyzývá ke spolupráci a rozdělení kompetencí všude, kde je to jen trochu možné. A protože jsme každý jiný, s velkou pravděpodobností se budou lišit i cesty, kterými půjdeme ke společnému cíli. Snažme se tu jinakost předčasně neshodit, protože tak se s velkou jistotou vrátíme k modelu „udělej si všechno sám“.

Pokud se opravdu nemáme s kým o povinnosti rozdělit, pak je čas přebrat zrno od plev. Na všech úrovních se zbavit břemen, která nosíme jen ze zvyku, ale ve skutečnosti už nám nepřinášejí žádný užitek. Není snadné si to přiznat a není snadné to rázně zahodit. Ale za tu úlevu to vážně stojí. Jeden, dva, tři kousky, pojďme něco vybrat!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 1.9.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Röhrig a Wheel of change.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s