VIII Vyrovnání / Spravedlnost

Karta říká, že přišel čas vzít osud do svých rukou a udělat rozhodnutí. Rozhodnutí víc srdcem než hlavou, ale přesto by nemělo jít o rozhodnutí zbrklé a bezhlavé.

Máme uvážlivě dovolit novému přijít na svět a přestat se stále něčeho strachovat. Začít realizovat vlastní touhy nebo je alespoň zřetelně identifikovat.

Možná se bojíme být souzeni a nechceme za svá přání přijít do řečí nebo do konfliktu s těmi, které milujeme. Nechceme ublížit a tak proplouváme, skrýváme či popíráme část svého potenciálu, který z nás dělá jedinečné bytosti.

Je nejvyšší čas vyrovnat se s tím kdo opravdu jsme a neschovávat před pravdou hlavu do písku. Čím dříve to uděláme, tím dříve se osvobodíme od břemen minulosti a svazujících obav. Jakmile se pro to z celého srdce rozhodneme, věci se dají do pohybu, ani nebudeme muset řešit jak. A možná budeme překvapeni, že očekávané potíže nejsou tak hrozivé a více než vyváží příležitosti, které se nově otevřou.

Stačí se rozhodnout pro pravdu bez příkras.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 10.11.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Crystal visions, Herbal a Swedish witch.

Karta Vyrovnání / Spravedlnost je v některých sadách pod číslem XI, zatímco karta Síla pod číslem VIII. Než o tom dalece hloubat, je lepší vzít to jako fakt 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s