6 pohárů: Rozkoš

Zdá se, že si máme tento týden opravdu užít. Pustit k vodě strach a plané obavy, rozpustit zastaralé vzorce, předsudky a mýty. Místo toho otevřít náruč životu a nasát do sebe co nabízí. Když budeme nad vším dlouho rozumovat, příležitosti utečou jinam.

Karta často prstem ukazuje na tajemství. Pokud se jedná o skryté touhy, měli bychom zvážit jestli by se nenašla cestička k jejich alespoň částečnému naplnění. Co se kdysi zdálo nemožné, nemusí takové zůstat napořád.

Také může jít o tajemství, které v sobě nosíme jako těžké břemeno a stydíme se je vyjevit. Ze studu, strachu, pocitů viny, kdoví. Karta říká, že existuje způsob, jak se té zátěže zbavit a nebo jí alespoň trochu ulevit.

Šestka pohárů má v sobě určitou divokost, se kterou lze staré přetrhat a k novému velmi rychle přilnout. Když se jí poddáme, nalezneme kompas ukazující směr k radosti a naplněnému životu. Je to svého druhu osvobození.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 17.11.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Legacy a Waking the wild spirit.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s