2 poháry: Láska

Karta slibuje týden, ve kterém by naše emoce měly hladce klouzat, po případných turbulencích měkce přistát.

Máme si dopřát výlet do říše snů a fantazie – tam, kde dobré síly vždy na poslední chvíli zasáhnou a přemůžou naše vnitřní démony. Je důležité tuhle základní lidskou víru neztrácet a hlavně se jí cynicky nevysmívat, protože pomáhá překonat chmurnější okamžiky života a zachovat si v nich důstojnost. Teď přichází nejvhodnější období, ve kterém ji můžeme bohatě a do zásoby nakrmit.

Stačí jen otevřít srdce a nechat jím přirozeně proudit lásku. Myslím tu vesmírnou nebo boží lásku, které je všude dostatek, přestože ji jako lidé občas dokážeme pořádně znehodnotit a poplivat. Když se ocitneme na trochu vyvýšeném místě v přírodě, zavřeme oči a doširoka rozpřáhneme ruce, tak ji při každém nádechu s jistotou ucítíme. Je to očistné, povznášející a jednoduché. Nejsou potřeba zvláštní schopnosti, jenom chuť to zkusit.

Naplněni láskou si pak můžeme dovolit vyšší dávku tolerance a nebrat vážně zlomyslné hlášky věčných škarohlídů a chvástalů. Nemohou nám tak snadno ublížit.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 8.12.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Dreaming way, Ghosts and Spirits, Universal fantasy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s