Eso pohárů

Nejvyšší karta lásky, esence naší duchovnosti, ať už si pod tím představujeme cokoli. Rozšiřují se hranice vnitřních světů a můžeme z toho být trochu na měkko. Karta otevírá brány soucitu a solidarity s těmi méně šťastnými. Nezaškodí takové puzení zhmotnit a přispět na nějakou sympatickou charitu, i kdyby jen symbolicky. Nejde o soutěž ve výši milodarů. Jde o uvědomění toho, že všichni máme něco navíc. Něco, co někdo jiný postrádá a oč se můžeme podělit.

Láska je nepřetržitý tok světla a naděje, hřejivého tepla soudržnosti a lidské pospolitosti. Někdy v každodenní honbě za povinnostmi zapomínáme rozsvítit baterku lásky ve svém srdci a místo toho padáme do pastí zmatku, pochybností, beznaděje, cynismu nebo skepse. Eso pohárů pomáhá takové pastičky obejít nebo zrušit.

Karta také umocňuje sílu modlitby a vroucích přání, pomáhá spojit se s těmi, kteří už nejsou mezi námi. Tak se zkusme alespoň na chvíli ztišit a poslat upřímný pozdrav a poděkování tam nahoru.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 15.12.2019 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Old path, Druidů a Crystal visions.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s