2 meče: Klid

Karta nabádá k trpělivosti a říká, že dělat závažná rozhodnutí teď není nejlepší nápad. Do celkového obrazu chybí pár užitečných dat nebo nemáme zaostřeno přesně na terč. Chybějící informaci zdánlivě nepostrádáme, ale časem se může ukázat jako určující. Vyplatí se počkat.

Také můžeme narazit na obtíže v komunikaci. Buď se někdo odmlčí a nebo bude reagovat způsobem, který nám bude připadat nesrozumitelný nebo absurdní. Nemá smysl panikařit nebo se rozčilovat a vykřikovat něco o blbcích. Karta je prostě vítr, který rozfouká slovíčka vyřčeného do všech stran a vytvoří zmíněný chaos. Ono se to zase usadí a poskládá, jen to bude chvilku trvat.

Karta rovněž upozorňuje na možnou disproporci mezi tím co vidíme a co pocitově cítíme. Až příliš často důvěřujeme silným slovům a nablýskaným povrchům, a nevěnujeme pozornost instinktům, které nás tichým hlasem varují. A právě tichým varováním z nitra bychom měli tento týden bedlivě naslouchat. Půjde nám to lépe, když zavřeme oči a ztišíme upracovanou mysl.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 12.1.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal Fantasy, Herbal a Swedish witch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s