Princ disků

Karta říká, že by to mohla být pěkná jízda! Máme totiž na svém pomyslném voze naloženou hromadu zárodků, se kterými lze uhánět k realizaci. Bude to chtít odvahu risknout odmítnutí a taky houževnatost, která nás přes ta případná odmítnutí přenese. Nicméně podle karty jsou jednotlivé hrboly na cestě způsob, jak z té hromady zárodků vybrat ty nejživotaschopnější – ty, které do budoucna nejvíc narostou a přinesou kýžené ovoce. Není dobré všechno vsadit na jednu kartu, je z čeho vybírat!

Princ disků je úzce spojen se zemí, se vším hmotným a praktickým. Jeho moudrost se může zdát pragmatická, ale není to žádný skeptik nebo lenoch. Rád tvoří a vidí za sebou hmatatelné výsledky. Může to být příjemná změna pro ty, kdo obvykle preferují intelekt nebo virtuální svět.

Princ disků může představovat člověka, který se zdá být neotesaný ve svých způsobech nebo prostě složité věci brutálně zjednodušuje. Než nad ním začneme ohrnovat nos, možná bychom se mohli něco přiučit. Žijeme v informačním smogu a karta připomíná, že méně je víc. Místo vzletných slovíček princ veze náklad zdravého rozumu. Není ostuda ho použít.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 26.1.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Swedish witch a Langustl.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s