Eso holí

Karta říká, že něco co se dlouho povalovalo, se teď může zčista jasna vymrštit a kousnout nás do zadku. A může to být zapomenutý úkol stejně jako odložená myšlenka. Teď záleží jen na tom, jestli se toho kousnutí chopíme jako příležitosti a nebo si budeme na celou nestandardní situaci planě stěžovat.

Eso holí představuje energii nového začátku, ale nikdy nechodí pozvolna a se zaťukáním. Vpadne k nám náhle a vyžaduje okamžitou interakci. Je to trochu jako „chyť si mě nebo běžím dál“.

Může se také jednat o překvapení v podobě dárku nebo návštěvy. Je dobré mít na paměti, že největším nepřítelem vydařeného překvapení jsou naše očekávání. Čím víc o tom budeme přemýšlet a chystat svoje reakce, tím pravděpodobněji tu hezkou část odeženeme.

Energie esa holí bohužel také přináší sklon k netrpělivosti a zbrklým úsudkům. Je dobré pochytat všechny ty začátky do nůše a začít je dokončovat v poklidnějším období.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 9.2.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite, Vision quest a Röhrig.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s