Princ disků

Karta představuje člověka, který má kuráž jít životem a nechat za sebou viditelné stopy. Je činorodý, ale netrápí se vlastními nedostatky. Neplýtvá energií na pochybnosti a ne proto, že by měl přebujelé ego. Jako přirozené dávno přijal fakt, že slabé výhonky zajdou a vyrostou jen ty nejsilnější. Stejně jako naše nápady a myšlenky.

Pokud jsme se zasekli ve víru přemýšlení nebo pochybností, karta radí – pojďte něco dělat! Chyby jsou lepší než nečinnost. Spousta důležitých věcí se zrodila ze zdánlivých omylů. Právě teď je čas opustit sterilní prostředí jistot a vyzkoušet něco nového, trochu experimentovat.

Každý výsledek nelze předjímat, život se vždy neřídí vypočítanou pravděpodobností. Někdy je to k naštvání, jindy nám takové nahodilosti hodí záchranné lano. Proto je důležité nepropadnout beznaději a být otevřen i možnostem, které se vymykají naší představivosti.

Princ disků někdy působí jako vítr, který zdvihne prach v zapomenutých koutech, a tím přinese příležitost dát věcem nový řád.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 1.3.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig, Wheel of change a Vision quest.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s