4 disky: Moc

Karta potvrzuje omezení, kterému jsme všichni více či méně vystaveni. Připomíná, že nad svými životy nemáme absolutní moc a že právě teď je nejvyšší čas vzít rozum do hrsti a s takovým faktem se smířit.

Velmi často vnímám diskovou čtyřku jako pevnost, do které se člověk nebo skupina zavřou, aby posílili svůj pocit bezpečí. Vedeni strachem, dobrovolně rezignují na některé svobody, možnosti a práva. Těžko jsem mohla vytáhnout kartu, která by lépe popsala současnou situaci kolem nás.

A co karta radí? V první řadě mobilizovat trpělivost a vnitřní disciplínu. Mnozí si totiž vnější omezení potřebují kompenzovat. Ztrácejí soudnost a svým Egem narušují soudržnost skupiny. Nevypěnit může být těžší než jindy.

Důležité je vytvořit si v nových podmínkách strukturu a řád. Bez chaosu přetvořit své potřeby a touhy a dát jim pevné místo v novém denním rozvrhu. Nezaškodí dát najevo své přátelství a sounáležitost. Vlídné slovo nic nestojí, úsměv si pod rouškou domyslíme!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 22.3.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill, Vision quest a Swedish witch.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s