3 disky: Dílo

Karta stále dokola vrací naši pozornost k práci a jejím výsledkům. Můžeme se do všeho nořit až přespříliš a ztrácet u toho soudnost. Někdo z přepracování a jiný z obav o pracovní nebo finanční budoucnost. V různých podobách se toho na všechny valí dost a není vidět světýlko na konci tunelu.

Jednou z výzev karty je nesnažit se urvat všechno sám, ale jakkoli se to zdá vyloučené, pokusit se o svou tíhu s někým podělit. Možná ta práce bude nakonec stejně jenom na nás, ale třeba dostaneme nezaujatý pohled odjinud, dobrou radu nebo alespoň ucho, do kterého si můžeme ulevit. Nic z toho není k zahození.

S kartou 3 disky na mě dneska vypadl i Mág. V téhle kombinaci bych přidala doporučení nebrat všechno příliš vážně a doslova. Věci se mění příliš rychle, dnešní opatření mohou být zítra zastaralá. Žijme co je teď. Práci a starosti vědomě prostřídejme něčím, co udrží v pořádku naši duševní hygienu.

Kdo bude chtít, může do komentáře přidat námět nebo zkušenost jak si nouzový stav zpestřit a odlehčit. Já pokouším akvarel, třebaže mám celoživotní fobii z mokrých výtvarných technik. A co vy?

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 29.3.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický, Röhrig a Ramses.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s