III Císařovna

Císařovna je nejčastěji spojována s rozkvětem, krásou a hojností. Sférou jejího působení je matička Země a vše hmotné, co nás obklopuje. Peníze, majetek, domov, ale i naše vlastní tělo. Očekávejme výzvy, které v těchto oblastech čekají naši odezvu.

Karta připomíná, že všichni jsme tvořivé bytosti a máme i schopnosti, o kterých pochybujeme. Část našeho potenciálu leží ladem právě kvůli pochybnostem. Císařovna neříká, že musíme být v každé disciplíně profesionálem, ale radí nevzdávat se radosti i z toho, co neumíme perfektně. Pojďme se tedy vzbouřit proti starým přesvědčením a falešně si něco zanotovat nebo nakreslit jedním tahem prasátko.

Nenechme se ale mýlit, Císařovna nemá v kompetenci bleskové zázraky na počkání. Nedokáže ošálit fáze růstu a uspíšit sklizeň. Ale dokáže pomoci rostlince zalézt do správného květináče a dát jí trpělivou péči na tak dlouho, aby vykvetla. Rady Císařovny se mohou zdát nerealizovatelné nebo nelogické, ale ona tak nějak žensky vede naše kroky k životaschopným projektům.

Císařovna má mimořádnou schopnost regenerace a dovede vrátit živoucí hojnost i strádajícím.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 24.5.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Dreams, Old path a Dreaming way. 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s