Eso mečů

Karta přináší záblesk inspirace. Zjeví se nečekaně a proto je třeba chodit s otevřenou myslí. Nepomůže ale inspiraci křečovitě vyhlížet a nic jiného nedělat, jen abychom ji nepropásli. Spíš je důležité obecně otevřít stavidla hravosti a občas si zopáknout, že i nemožné je možné.

Někdy eso mečů představuje situaci, kdy tak trochu ve tmě čekáme na zázrak. Karta radí podívat se na věc z nového úhlu, protože ty stávající k uspokojivému řešení nevedou.

Totéž platí v situacích, kdy nám někdo takzvaně dal nůž na krk, tlačí nás termín nebo máme udělat důležité rozhodnutí. K cíli dojdeme rychleji nějakou kreativní, tj. méně standardní cestou.

Je zřejmé, že karta fandí všem, kteří jsou ochotni přijmout nové
postupy. Ti budou obohaceni nečekanou inspirací, zatímco rutinéři zůstanou zakopáni ve svých jistotách a počkají si na kartu, která bude více vyhovovat jejich založení. Každý jsme jiný a je to tak v pořádku, aspoň svět zůstane pestrý.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 31.5.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Vision quest, Gentrysmith a Sidhe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s