2 disky: Změna

Karta říká, že věci nebo jejich podloží se daly do pohybu. Je to ještě nenápadné a tiché, ale přesto nezvratné. Čím dříve změnu přijmeme za svou a přestaneme proti ní bojovat, tím více z celého procesu nakonec získáme.

Jde o vyvážení toho, co bylo dlouhodobě v našem životě z rovnováhy vychýleno. Možná jsme si zvykli a nepovažujeme takovou změnu za akutní či žádoucí, ale to něco už zkrátka mlčelo příliš dlouho. Karta jen oznamuje, že se nám v nejbližší době vyvalí ze skříně kostlivec, kterého bude třeba dořešit.

Čím déle dnes na kartu hledím, tím víc v ní čtu skryté tajemství a stud. Někdy máme tendenci upravovat historii i sami před sebou, hledat ospravedlnění, která nepotřebujeme, ale náš stud ano. Pak stačí dávka odvahy a upřímné sebereflexe, abychom si sami v sobě uklidili a přijali pravdu bez pomocných berliček.

Karta učí vlastní chyby přijmout místo co bychom hledali výmluvy nebo ukazovali prstem na další viníky. Chybovat je lidské a právě chyby nás posunují vpřed. Kdo předstírá dokonalost, stojí na místě a marně čeká na svatozář.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 7.6.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal Goddess, Crystal visions a Cosmic Tribe.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s